» » » Республикалық турнир жеңімпаздары анықталды

Республикалық турнир жеңімпаздары анықталды


Қызылорда облысы, Шиелі ауданында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 26 жылдығына арналған М.Шоқай атындағы қазақ күресінен 2001-2002 жылдарытуылған жасөспірімдер арасында республикалық турнир өтті.
Биыл 12-ші мәрте ұйымдастырылатын турнирге еліміздің 8 облысынан Алматы қаласынан және Қырғызстаннан 10команда,  200-ден аса балуандар 9 салмақ дәрежесінде шеберлік байқасты.
Мақсаты - ұлттық рухты жаңғыртуға ықпал ететін ұлттық спорт түрі қазақ күресін облыс көлемінде дамыту, салауатты өмір салтын насихаттау, спортшылардың спорттық шеберліктерін арттыру, жасөспірімдерді достыққа, патриоттық сезімге, ұлттық мәдениетке тәрбиелеу.
 Аталмыш турнирден Қызылорда облысының спортшылары 17 жүлдені (7 алтын, 5 күміс, 5 қола) жеңіп алды.
Турнир жеңімпаздары мен жүлдегерлер диплом, медаль және ақшалайсыйлықтармен  марапатталды.
Турнир жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
38 келі:
I орын  Алтынбек Өмірәлі  (Қызылорда)
II орын  Диас Рүстемов(Қызылорда)
III орын  Әнуар Нұрлыбек (Қызылорда)
III орын  Нұрсерік Исабай (Жамбыл)
42 келі:
I орын  Ғабит Темірбай  (Қызылорда)
II орын  Нақберген Тоқбаев  (Қызылорда)
III орын  Элдар Түгелбай (ОҚО)
III орын  Нұрлыбек Көшербек (ОҚО)
46 келі:
I орын  Темірлан Қуантаев  (Қызылорда)
II орын  Әділ Төлен(ОҚО)
III орын  Болат Тышанбай (ОҚО)
III орын  Мейіржан Қоқантаев (Қызылорда)
51 келі:
I орын  Мұқит Шералиев  (Қызылорда)
II орын  Қадырбек Қалдар  (Қызылорда)
III орын  Бекзат Әмзебек  (ОҚО)
III орын  Бибарыс Әбу(ОҚО)
57келі:
I орын  Нұршат Әбілтаев (Қызылорда)
II орын  Асылан Джармұханбетов  (Жамбыл)
III орын  Жұмажан Қожамбеков  (ОҚО)
III орын  Бағдаулет Қасымқанұлы (ОҚО)
64 келі:
I орын  Бағдаулет Төлешов (Қызылорда)
II орын  Тимур Әбутай(Қостанай)
III орын  Бекнұр Қуандық(ОҚО)
III орын  Рахат Шаймерденов (Қызылорда)
72 келі:
I орын  Нұрлан Қырғызбек (Жамбыл)
II орын  Бақберген Тұрсын  (ОҚО)
III орын  Асылжан Бақытжанұлы  (Қызылорда)
III орын  Нұрболат Жұмағұл  (ОҚО)
81 келі:
I орын  Еңбек Сақтағанов  (Қызылорда)
II орын  Айберген Алдаберген  (Қызылорда)
III орын Нұрсұлтан Қаблан  (Қостанай)
III орын  Орынбасар Абдрахман(ОҚО)
+81келі:
I орын  Ерсұлтан Жорабек (ОҚО)
II орын  Әбдірахым Сайфназар  (Қызылорда)
III орын Айдын Жыланбасов  (Қызылорда)
III орын  Шыңғыс Серіков  (Алматы қ.)
15 желтоқсан 2017 ж. 512 0

PDF нұсқалар мұрағаты

42-319

17 қазан 2019 ж.

41-318

10 қазан 2019 ж.

40-317

03 қазан 2019 ж.

Хабарландыру

Хабарландыру

Хабарландыру

06 қазан 2019 ж.

Экономика

U-STUDY

U-STUDY

13 қазан 2019 ж.

Жаңалықтар мұрағаты

«    Қазан 2019    »
ДсСсСрБсЖмСбЖс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031